מחשוב ענן – עכשיו רשמית גם אצל SAP

מחשוב ענן הוא מודל מאוד מעניין לעסקים קטנים, הצובר תאוצה בשנים באחרונות. בדומה לשירות הדואר של Google, מודל זה מציע לעסקים קטנים לרכז את כח המחשוב שלהם ברשת האינטרנט, וכך לגרום לו להיות זמין ונגיש מכל מקום. זאת ועוד, כוח המחשוב הנמצא ברשת האינטרנט נהנה מיתרונות של חוות שרתים מקצועית – גיבוי חשמלי, גיבוי נתונים ותמיכה תשתיתית (IT), וכל זאת — בחבילה אחת ללא התעסקות עם ספקי השירותים שונים. מבחינת בעל העסק, התשלום החודשי לחברת הענן סוגרת את כל הפינות והוא נכנס לשירותים המרוחקים (דואר, CRM, ובמקרה שלנו – SAP) באמצעות חיבור מאובטח ע"ג רשת האינטרנט.

חברת "טריפל סי" חתמה בימים אלו על הסכם חדש לשיתוף פעולה עם סאפ ישראל, במסגרתו תציע את פתרון SAP Business One כשרות בענן. פתרון SAP Business One הפופולארי יוצע כשירות SAAS (תשלום פר שימוש) על גבי ענן החברה. ישראל היא בין המדינות הראשונות בה בחרה סאפ העולמית ביישום מודל ענן זה. השירות מיועד לעסקים קטנים, החל משלושה רשיונות.

המודולים העיקריים של תוכנת SAP Business One הם ניהול פיננסי, מכירות, רכש, ניהול מלאי, תכנון רכש וייצור (MRP), בנקים, וקשרי לקוחות (CRM) ועוד.

יש לציין שמחשוב ענן אינו זר ללקוחות SAP Business One בארץ, משום שזה מיושם כבר ע"י חברת אלגרונט ולה נסיון לא מועט במחשוב ענן בכלל ובעבודה במודל זה עם תוכנת SAP Business One בפרט. צרו איתנו קשר לקבלת הצעה להצטרפות לשירותי ענן של SAP Business One ללא התחייבות.